• Elastik Kolonda kalite
  • Zımba telinde kalite
  • İplikteKalite ve renk çeşitliği
  • Konfora dair tüm ürünler
  • Daha esnek ve uzun ömürlü sistemler

Biz kimiz ?

cem sünger

Ticari Bilgilerimize Ulaşmak için Tıklayınız

      Cem sünger ve Döşeme malzemeleri Mart 1995 tarihinde İstanbul Ümraniye' de Modoko yakınlarında ticari faaliyetine başlamıştır.       Bugünkü gücünü müşteri talep ve memnuniyeti doğrultusunda sağlayarak gelişen şirketimiz Firmamızın öncelikli prensibi ve politikası olan kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet konusunda müşterilerimize hizmet vermektedir.

       İki farklı şehirde İstanbul Ümraniye ve Bursa İnegöl'de hizmet vermeye devam etmektedir. 2013 yılı itibari ile 18 yılını dolduran şirketimiz toplamda 12.000 m2 kapalı depolama alanına sahiptir.Şirketimiz sünger sektöründe lider firmalardan biri olan Safaş süngerin ana bayiliğini yapmakta ve İnegöl ve Ümraniye'deki tesislerinde sünger kesimi yapmaktadır. Yine aynı şekilde döşeme malzemeleri ve aksesuarlarında da kendi sektöründe söz sahibi birçok firmamın temsilciliğini yapmaktadır.

       Firmamız yaklaşık 1000 farklı üründen 3000-3500 arasında farklı kalite ve şekilde; mobilya döşeme malzemeleri, ambalaj ürünleri, sünger, hırdavat, iplik, elektrikli ve havalı el aletleri, koltuk ve kanepe mekanizmaları, elyaf ve silikonlu elyaf çeşitleri zımba teli, elastik kolon ile bunlara ait diğer alt grup ürünlerini stoklarında bulundurmakta ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışında birçok noktaya ürün satışını gerçekleştirmektedir.

       Firmamızın öncelikli prensibi ve politikası olan kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet konusunda müşterilerimize hizmet vermektedir.Bu doğrultuda Memnuniyetiniz, Memnuniyetimizdir.